مقایسه املاک

درباره ویلاتیک

خرید و فروش املاک خارج از شهر مثل ویلا ، زمین و باغ به علت فاصله مکانی نه چندان نزدیک بین خریدار و فروشنده، نیازمند اطلاع رسانی دقیق و معرفی کامل ملک می باشد تا خریدار بتواند اطلاعات کاملی از ملک مورد معامله قبل از برگزاری جلسه نشست با فروشنده داشته باشد.

فروشنده نیز می تواند در سایت ویلاتیک املاک قابل فروش را با شرح جزئیات معرفی نماید تا خریدار با اطلاعات کامل مورد معامله در جلسه شرکت کند و وقت طرفین به علت ابهام در مورد جزئیات مورد معامله تلف نشود. در سایت ویلاتیک ، فهرستی از ویلا ، زمین و باغ های قابل فروش در سراسر استان البرز را مشاهده خواهید کرد که بصورت مستقیم و بی واسطه توسط مالک و یا با واسطه بوسیله مشاورین املاک جهت فروش و یافتن خریدار ثبت شده اند.

هیچ یک از املاک ثبت شده در سایت ویلاتیک، متعلق به ویلاتیک نمی باشند و توسط کاربران عضو شده در سایت درج شده اند لذا سایت ویلاتیک منفعتی در قراردادهای منعقده بین خریدار و فروشنده ندارد.

درآمد سایت ویلاتیک از محل تبلیغات و آگهی ویژه و همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی جهت معرفی ویلای شما و عکاسی صنعتی و تخصصی از آنها می باشد. پس از درج آگهی رایگان، اگر مایل بودید که آگهی شما بیشتر دیده شود می توانید آگهی خود را ویژه کنید یا جهت عکاسی و ساخت تیزر حرفه ای جهت معرفی کامل ویلا و باغ خود با ما تماس بگیرید.